Hotele marzeń

sezon 1 odcinek 2

Hotele marzeń

W kolejnym odcinku celem Ani jest Hotel Six Senses Con Dao położony na jednej z piętnastu tropikalnych wysp archipelagu Con Dao w Wietnamie.

Kompleks zlokalizowany jest na dziewiczej prywatnej plaży, składa się z 50 prywatnych willi, każda posiada własnym basen. Zaprojektowany jest w nowoczesnym stylu, zachowując przy tym ducha tradycyjnej rybackiej wioski. Można tu znaleźć dla siebie wszystko od morskich przygód, po górskie wspinaczki.

Six Senses Con Dao znany jest ze swojego unikalnego i zróżnicowanego charakteru. Luksus i wygoda idą tu w parze ze zrównoważonym rozwojem i dbałością o środowisko. Ośrodek został uznany przez "National Geographic Traveler" za najlepszy ekologiczny hotel.

Tu skosztować można dań spod ręki wybitnego szefa kuchni Chrisa Longa, który pracował w najlepszych restauracjach oznaczonych gwiazdką Michelin i został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa za przyrządzenie największej czekoladowej trufli na świecie.

Plaże Con Dao są też jedynym miejscem w Wietnamie, gdzie żółwie morskie składają jaja i znajdują się pod ochroną Parku Narodowego.

Swoją wyjątkowością hotel Six Senses przyciąga wielu celebrytów. W listopadzie 2011 roku wakacje spędziła tu jedna z najgorętszych par show-biznesu – dziś już legenda - Brangelina.

Spektakularne góry, rajskie plaże, luksusowy hotel z bogatą ofertą zabiegów SPA i pyszne jedzenie... czy można chcieć czegoś więcej? Zapraszamy do Six Senses Con Dao! Przekonajcie się, czy Ania odnalazła tu swój raj na ziemi!