Hotele marzeń

sezon 1 odcinek 1

Hotele marzeń

W pierwszym odcinku Ania trafi do stolicy Tajlandii – Bangkoku. W tym betonowym i zatłoczonym mieście, Ania odnajdzie swój raj. To hotel Bangkok Tree House, położony na wyspie Bang Krachao, zaledwie 20 minut drogi od centrum miasta.

Bang Kracho to zielone płuca Bangkoku, mówią o nim – tutejszy Central Park. To właśnie natura zainspirowała twórcę hotelu, by stworzyć oazę relaksu dla mieszkańców miasta a także resort przyjazny środowisku. Razem z Anią poznamy od podszewki to przepiękne miejsce, stworzone w oparciu o ekologię i zrównoważony rozwój. Dowiemy się między innymi, dlaczego każdy pokój ma w nazwie słowo „gniazdo" i niezwykłego „patrona" – owada, a także, jakie są naturalne metody klimatyzacji.

Bang Krachao to także raj dla wielbicieli jednośladów. Ania uda się na rowerowe zwiedzanie wyspy i trafi na słynny bazarek, gdzie pozna smaki tajskiej kuchni oraz odda się w ręce masażystki, co niekoniecznie będzie przyjemnym doświadczeniem... Ania sprawdzi również swoje umiejętności w operowaniu wiosłem i odwiedzi dom mieszkańców ze stuletnią historią.

Poznajcie rajską enklawę w sercu Bangkoku i razem z nami znajdźcie swoje "Hotele marzeń".