Hotele marzeń

sezon 1 odcinek 3

Hotele marzeń

W kolejnym odcinku Anna Dereszowska odwiedzi Dubaj - miasto przyszłości, które na każdym kroku zaskakuje przepychem i nowoczesnością. W jego najbardziej ekstrawaganckiej części, na sztucznie usypanej Wyspie Palmowej, znajduje się hotel, do którego zmierza Ania. Inspirowany mityczną Atlantydą, ociekający złotem i oszałamiający luksusem... Atlantis The Palm.

Tutaj wszystko jest najdroższe, największe i najbardziej wyszukane. Obiekt mieści w sobie nie tylko luksusowe apartamenty, ale też jeden z największych aquaparków na świecie, akwaria z tysiącami stworzeń morskich, największe centrum handlowe na świecie i restauracje o międzynarodowej renomie. Ania postara się przetestować dla nas te atrakcje. Oprócz tego zanurkuje w podwodnych komnatach, odwiedzi podwodny apartament, przyrządzi deser z francuskim szefem kuchni i... przymierzy ulubiony szlafrok Kim Kardashian.

Czy ulubiony hotel celebrytów i rodzin królewskich podbije serce Ani? Czy apartament, w którym noc kosztuje 100 tys. złotych okaże się wart swojej ceny?

Odwiedźcie z nami arabską perełkę przepychu i przekonajcie się, czy Atlantis The Palm zasługuje na miano „Hotelu marzeń"!