Mój agent - kulisy produkcji

Mój Agent - kulisy produkcji

Zaglądamy za kulisy powstawaniu serialu "Mój Agent" i przyglądamy się światu gwiazd.

Mój agent - kulisy produkcji - opis

Wszystko zaczyna się, gdy Dorota postanawia przyjechać do Warszawy i z pomocą ojca znaleźć pracę w przemyśle filmowym. Marek nie spodziewa się jednak odwiedzin córki, której istnienie trzymał w tajemnicy przed żoną i synem. Agencja Aktorska Krantz, w której pracuje, jest najbardziej prestiżową w całej Warszawie. Pod opieką Marka i jego kolegów znajdują się największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. W wyniku nieoczekiwanego splotu przypadków Dorota zostaje zatrudniona właśnie w tej agencji. Czy dziewczyna sprosta wyzwaniu? Jak poradzi sobie z niezwykle wymagającymi zadaniami i kapryśnymi klientami? Wkrótce okaże się, że ta praca to znacznie więcej, niż sesje zdjęciowe, plany filmowe, bankiety i gale.

Serial „Mój agent” to polska wersja francuskiego hitu „Dix pour cent”. Produkcja przedstawia losy agentów, którzy na co dzień współpracują z aktorami. Bywają dla nich nie tylko wsparciem w interesach, negocjatorami kontraktów, ale często również powiernikami tajemnic, terapeutami, a nawet przyjaciółmi.

Mój agent - kulisy produkcji - obsada i twórcy

W każdym odcinku pojawia się inna gwiazda, która gra samą siebie. W rolach epizodycznych wystąpili: Magdalena Cielecka (Chyłka), Danuta Stenka (Nieobecni), Grażyna Szapołowska, Maciej Stuhr (Szadź), Jerzy Stuhr, Marta Żmuda-Trzebiatowska (Och Karol 2), Magdalena Boczarska (Żywioły Saszy), Tomasz Karolak (Listy do M. 4), Daniel Olbrychski.

Producentem z ramienia TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Mikołaj Lizuti Lizart Film. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, scenariusza – Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie.

Za scenografię odpowiada AnnaSitkowska, za kostiumy – Krzysztof Łoszewski, charakteryzację – Monika Jan. Pierwszy sezon serialu będzie składał sięz sześciu odcinków. Francuski pierwowzór serialu „Dix pour cent” został wyprodukowany przez Mon Voisin Productions i Mother Production. Autorami scenariusza są: Fanny Herrero, Cecile Ducrocq, Benjamin Dupas, Quoc Dang Tran, Camille Chamoux, AnaisCarpita, Sabrina Karine, Eliane Montane. Showrunnerem serii jest Cedric Klapisch.

Mój Agent - kulisy produkcji - gdzie oglądać?

Program obejrzysz na platformie VOD player.pl