Archiwum X - Śledztwa po latach

"Śledztwa po latach" to serial dokumentalny, opowiadający o kulisach pracy nowego wydziału policji zajmującego się najtrudniejszymi, często do konca niewyjaśnionymi sprawami, które przed laty utknęły w martwym punkcie. Nasz dziennikarz razem z policjantami z "Archiwum X" próbuje wyjaśnić mroczne zagadki z przeszłości  i dowiedzieć się całej prawdy o wydarzeniach sprzed lat. Ponownie powraca na miejsca zbrodni, rozmawia z podejrzewanymi i skazanymi, spotyka się z bliskimi ofiar. W serialu zajmujemy się zarówno śledztwami, które są już zamknięte prawomocnymi wyrokami, jak i sprawami, w których sprawca bądz sprawcy nadal są nieznani.  

Nieważne jest to czy do zbrodni doszło przed rokiem czy wiele lat temu, bo w prowadzonych na nowo śledztwach istotne okazują się sygnały od świadków, do których wcześniej nie udawało się dotrzeć, a których relacje zawierają czasami istotne szczegóły.

Archiwum X - Śledztwa po latach, odcinek 9Zakatowana Archiwum X - Śledztwa po latach, odcinek 8Morderstwo doskonałe Archiwum X - Śledztwa po latach, odcinek 7Zabić siostrę Archiwum X - Śledztwa po latach, odcinek 6Profil zabójcy cz. 2 Archiwum X - Śledztwa po latach, odcinek 5Profil zabójcy cz. 1 Archiwum X - Śledztwa po latach, odcinek 3Zaginiona Archiwum X - Śledztwa po latach, odcinek 2Bandyckie życie Archiwum X - Śledztwa po latach, odcinek 1Motywy zbrodni