Archiwum X - Śledztwa po latach

"Śledztwa po latach" to serial dokumentalny, opowiadający o kulisach pracy nowego wydziału policji zajmującego się najtrudniejszymi, często do konca niewyjaśnionymi sprawami, które przed laty utknęły w martwym punkcie. Nasz dziennikarz razem z policjantami z "Archiwum X" próbuje wyjaśnić mroczne zagadki z przeszłości  i dowiedzieć się całej prawdy o wydarzeniach sprzed lat. Ponownie powraca na miejsca zbrodni, rozmawia z podejrzewanymi i skazanymi, spotyka się z bliskimi ofiar. W serialu zajmujemy się zarówno śledztwami, które są już zamknięte prawomocnymi wyrokami, jak i sprawami, w których sprawca bądz sprawcy nadal są nieznani.  

Nieważne jest to czy do zbrodni doszło przed rokiem czy wiele lat temu, bo w prowadzonych na nowo śledztwach istotne okazują się sygnały od świadków, do których wcześniej nie udawało się dotrzeć, a których relacje zawierają czasami istotne szczegóły.

Archiwum X - \u015Aledztwa po latach odcinek 9 Zakatowana Archiwum X - \u015Aledztwa po latach odcinek 8 Morderstwo doskona\u0142e Archiwum X - \u015Aledztwa po latach odcinek 7 Zabi\u0107 siostr\u0119 Archiwum X - \u015Aledztwa po latach odcinek 6 Profil zab\u00F3jcy cz. 2 Archiwum X - \u015Aledztwa po latach odcinek 5 Profil zab\u00F3jcy cz. 1 Archiwum X - \u015Aledztwa po latach odcinek 3 Zaginiona Archiwum X - \u015Aledztwa po latach odcinek 2 Bandyckie \u017Cycie Archiwum X - \u015Aledztwa po latach odcinek 1 Motywy zbrodni