W czym do ślubu EXTRA

Odcinek specjalny ulubionego programu panien młodych. Izabela Janachowska spełni aż trzy marzenia!

„W czym do ślubu EXTRA” – o czym jest program?

Trzy marzenia zostaną spełnione za jednym zamachem. Iza Janachowska zaopiekuje się dwoma przyjaciółkami, które niedługo powiedzą „tak” swoim narzeczonym – Jagodą i Martą, a przy okazji spełni własne marzenie o ubieraniu panien młodych w kreacje własnego projektu. Bowiem prowadząca niedawno stworzyła wyjątkową kolekcję sukien ślubnych sygnowanych jej nazwiskiem.

Jagoda i Marta są przyjaciółkami od trzech lat. Wtedy też poznały swoich narzeczonych, kiedy wspólnie były na festiwalu muzyki elektronicznej. Przypadły sobie do gusty i są niemal nierozłączne. Marta studiuje architekturę, Jagoda posiada własną firmę produkującą opakowania do kosmetyków. Dziewczyny zgłosiły się do programu w duecie, ponieważ uznały, że są do siebie bardzo podobne i chciałyby przeżyć taką przygodę razem. Są gotowe nawet pójść do ślubu w takich samych sukniach.

Jagodzie podobają się głębokie dekolty i suknie w nieoczywistych kolorach. Marta, chociaż na co dzień nie lubi błyszczeć, na ślubie chętnie pokusiłaby się o nieco błyszczących elementów przykuwających uwagę. Czy dziewczyny pozostaną wierne swoim wyobrażeniom na temat wymarzonej sukni ślubnej? Czy też okaże się, że zaufają wyborom przyjaciółki? A może złoty środek znajdzie Izabela?

„W czym do ślubu EXTRA” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl