Wezwij Dominika

Tego pana nie mogło zabraknąć w wiosennej ramówce TTV. Dominik Strzelec.

Zniszczone panele, cieknący kran, zepsute ogrodzenie – niby drobne usterki, ale często spędzają sen z powiek wielu domownikom. Co zrobić, gdy brakuje nam umiejętności i wiedzy, by samodzielnie sobie z nimi poradzić? Rozwiązanie jest proste – najlepiej wezwać Dominika!

 

Dominik opuści reżyserkę „Usterki”. W swoim nowym programie „Wezwij Dominika” ruszy na pomoc tym, którzy muszą coś naprawić w swoich domach i mieszkaniach. Uzbrojony w odpowiednie narzędzia zademonstruje, jak skutecznie i szybko poradzić sobie z niespodziewaną awarią i zostać prawdziwą „złotą rączką” we własnym domu. W każdym odcinku Dominik Strzelec zmierzy się z jedną usterką. Udzieli widzom wielu porad i udowodni, że w wielu przypadkach pomoc fachowca nie jest konieczna. Zademonstruje, jak za pomocą odpowiedniego sprzętu samodzielnie poradzić sobie z drobnymi awariami i tym samym zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Majsterkowanie nigdy nie było równie proste! Dominik Strzelec rusza do akcji!

Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 12 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 11 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 10 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 9 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 8 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 7 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 6 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 5 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 4 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 3 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 2 Wezwij Dominikasezon 1 odcinek 1