Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2019

Zobacz relację z konferencji poświęconej propozycji programowej TVN i Discovery na wiosnę 2019. Sprawdź także, jakie programy będą dostępne wiosną w player.pl.

Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2019 - Kto prowadził?

Marcin Prokop u boku Magdy Mołek przeprowadzili nas po wszystkich przebojach stacji wraz z ich głównymi bohaterami, na które czekamy.

Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2019 - Nowości i powroty w gwiazdorskiej obsadzie

A co takiego będzie nas rozgrzewać w długie wieczory? Sporo nowości, wyśmienite kontynuacje oraz powroty w wielkim stylu. Między innymi poznamy dalsze losy bohaterów serialu Diagnoza. Kolejny, czwarty sezon będzie pełen emocji i kryminalnych wątków, a do zespołu dołączy nowa twarz w postaci Macieja Stuhra. Po 11 latach na ekrany powraca serial "Odwróceni - ojcowie i córki" z Małgorzatą Foremniak, Robertem Więckiewiczem i Andrzejem Grabowskim. Fabuła serialu jest osadzona 20 lat później, dlatego też pojawią się nowe postacie zagrane przez Elizę Rycembel, która wcieli się w córkę Blachy, oraz Tomasza Ziętka. Na ekrany telewizji wkroczy premierowo produkcja playera, czyli "Chyłka - Zginięcie". A z gorących nowości serial "Szóstka", opowiadający o losach trzech par, które po raz pierwszy w Polsce będą uczestniczyć w łańcuchowym przeszczepie nerek. Porusza ważne aspekty naszego życia, pokazuje ile jesteśmy w stanie poświęcić dla bliskiej osoby oraz edukuje o transplantologii.

Nie obejdzie się bez pozycji obowiązkowych, czyli programów Kuby Wojewódzkiego, Magdy Gessler i Huberta Urbańskiego. A każdy dzień warto dobrze zacząć z programem Dzień Dobry TVN.

Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2019 - Gdzie znaleźć teledysk "Wiosna w TVN"?

Już teraz poznaj całą ofertę, obejrzyj relację i wybierz swoje hity tej wiosny. A na muzyczny deser, daj się porwać w rytmie disco i zobacz świeżutki spot TVN!

Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2019, odcinek 91Poznaj wiosenne nowości TVN!