Power Couple

Ekscytujący format, który wystawia miłość na próbę − tego jeszcze nie było!

„Power Couple” - o czym jest program?

To wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. To siła związku zwycięzców zadecyduje o wielkości nagrody. Jak dobrze znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są w stanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości?

Siedem par zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania.

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas męskiego pojedynku każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej, również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu.

Wyeliminowane pary opuszczą willę z niczym, a zwycięska para zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze.

Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par oraz na ich relacje z innymi uczestnikami? Gniew, miłość, zazdrość, rywalizacja, akcja, zabawa i stres − który związek przetrwa to wszystko?

„Power Couple” - gdzie oglądać?

Program „Power Couple” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Power Couple, sezon 1, odcinek 10 Power Couple, sezon 1, odcinek 9 Power Couple, sezon 1, odcinek 8 Power Couple, sezon 1, odcinek 7 Power Couple, sezon 1, odcinek 6 Power Couple, sezon 1, odcinek 5 Power Couple, sezon 1, odcinek 4 Power Couple, sezon 1, odcinek 3 Power Couple, sezon 1, odcinek 2 Power Couple, sezon 1, odcinek 1