Power Couple

sezon 1 odcinek 8

Power Couple

Przed nami 8. odcinek Power Couple! W programie pozostało tylko pięć par. Uczestnicy zmierzą się z zadaniem, które może rozstrzygnąć wszystko! Para, która to wyzwanie wykona najgorzej, trafi do strefy zagrożenia.

Zadanie w tym odcinku będzie trudne dla osób, które mają lęk wysokości. Czy tylko dla nich? Pary będą musiały poukładać karty z symbolami chronologicznie na osi czasu. Wygrają uczestnicy, którzy będą najbardziej zgodni w ułożeniu zdarzeń takich jak pierwszy pocałunek, pierwsza wspólna noc, pierwsza kłótnia. Najpierw jednak, muszą te karty zebrać poruszając się po wiszącym, chybotliwym moście.

Po głosowaniu rozpocznie się ostatni cykl, w którym zmieniają się zasady. Para, która po dwóch zadaniach będzie miała najwięcej pieniędzy wejdzie bezpośrednio do finału. Jako pierwsze swoje wyzwanie wykonają panie. Na jeziorze znajduje się tor przeszkód, a na jego trasie fanty, które trzeba zebrać. Zadanie mogłoby być proste, gdyby sternik, który kieruje pontonem, nie miał zasłoniętych oczu. Panowie muszą zupełnie polegać na partnerkach i słuchać ich komend. Panie będą ich nawigacją, dlatego ważna jest bezbłędna komunikacja.