Power Couple

sezon 1 odcinek 4

Power Couple

Złośliwość, egoizm, bałaganiarstwo - do jakich jeszcze wad przyznali się uczestnicy Power Couple?

Odcinek czwarty zamyka trzeci cykl zadań. Z programem pożegna się jedna z par. Do strefy zagrożenia trafią Ci, którzy najgorzej wykonają wspólną konkurencję.

Każdy z uczestników wytypował przed konkurencją pięć swoich najbardziej charakterystycznych wad. Zostały one wypisane na poduszkach ułożonych na przeciwległych konstrukcjach. Wybrane cechy znajdują się wśród trzydziestu innych wad. Partnerzy są podczepieni między ścianami na linach jak na wahadle. Muszą rozpoznać nawzajem 5 cech, które wskazał ich partner jako swoje. Uczestnicy kolejno biorą poduszki, poruszając się na linie, która ich odciąga. Przekazują je partnerowi, który weryfikuje czy to wada, którą wskazał przed konkurencją. Jeśli tak, umieszcza ją na konstrukcji w wyznaczonym miejscu. Jeśli cecha nie należy do jego wybranych wad, poduszka ląduje w metalowej beczce. Kiedy jeden z partnerów skończy zamieniają się rolami, druga osoba robi dokładnie to samo. Para, która wykona zadanie w najkrótszym czasie, wygrywa wyzwanie.

Po eliminacjach, rozpocznie się kolejny cykl. Przekonaliśmy się jak Panie prowadzą samochód, teraz sprawdzimy jak radzą sobie z usterkami.