Power Couple

sezon 1 odcinek 5

Power Couple

Porwane, związane, zakneblowane kobiety… Czy panowie będą ich super bohaterami?
W poprzednim odcinku Agata i Piotr Rubik anulowali eliminacje. Dzięki ich decyzji z programu nie odpadła żadna z par. Po wieczorze pełnym euforii, poranek przyniósł kolejne zadania. To już nie jest zabawa, nikt na tym etapie nie chce odpaść z programu. Uczestnikom puszczają emocje…
Przekonaliśmy się jak Panie prowadzą samochód, teraz sprawdzimy jak radzą sobie z usterkami. Muszą samodzielnie wymienić koło w samochodzie, który stoi na platformie zawieszonej na dźwigu 25 metrów nad ziemią. Partnerzy mogą wspierać swoje kobiety przez słuchawkę i udzielać rad co po kolei robić. Kobieta musi podnieść auto na lewarku, wybrać odpowiedni klucz, odkręcić i wyjąć śruby, wymienić oponę na tą z bagażnika auta, umieścić śruby z powrotem, zdjąć lewarek, schować wszystko do bagażnika.


Zadanie panów przeniesie nas ponownie na plan filmu akcji. Kobiety zostaną porwane, przykute kajdankami i łańcuchem do słupa z wycelowanym w nie wężem strażackim. Partnerzy muszą ocalić ukochane przed uderzeniem fali. Kiedy czas na wykonanie zadnia upłynie, wąż zostanie uruchomiony i woda wystrzeli pod dużym ciśnieniem. Jedynym sposobem na uratowanie kobiet przed zimną wodą, jest przejęcie uderzenia fali na siebie i okrycie ich własnym ciałem.