Wakacje z teściową

Nasi bohaterowie wracają w nowych, odmienionych składach! W drugim sezonie programu duety zmienią się… w ekipy trzyosobowe.

Wakacje z teściową - opis programu

Wiosną tego roku poznaliśmy niezwykłe duety, które wyruszyły w ekscytującą, a zarazem wymagającą podróż. Najodważniejsi polscy zięciowie i synowe po raz pierwszy w życiu zdecydowali się spędzić wakacje sam na sam… z teściową! Wspólnie z mamusią odwiedzili Maroko, Indie, Wietnam i Hiszpanię. Nie zabrakło pięknych widoków, wyzwań, wybuchów śmiechu i kłótni.

Teraz nasi bohaterowie wracają na antenę TVN Style w nowych, odmienionych składach! W drugim sezonie programu „Wakacje z teściową” duety zmienią się… w ekipy trzyosobowe. Do zięcia i synowych dołączą ich drugie połówki.  Nasze trzyosobowe ekipy odwiedzą trzy popularne wśród Polaków wakacyjne destynacje: gościnną Albanię, kolorową Turcję oraz egzotyczną Tajlandię. Nie będą to jednak komfortowe wakacje all inclusive.

Nasi bohaterowie będą podróżowali na własną rękę, lokalnymi środkami transportu. Odwiedzą zarówno miejsca turystyczne, jak i lokalne perełki znane tylko tubylcom. Nie zabraknie ekscytujących przygód i przezabawnych sytuacji, ale też napięć, rywalizacji, a nawet konfliktów. Pojawi się też przestrzeń dla ważnych rozmów na życiowe tematy. To rozmowy często trudne, a przecież tak bardzo potrzebne.

Wakacje z teściową - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Wakacje z teściową, sezon 2, odcinek 8 Wakacje z teściową, sezon 2, odcinek 7 Wakacje z teściową, sezon 2, odcinek 6 Wakacje z teściową, sezon 2, odcinek 5 Wakacje z teściową, sezon 2, odcinek 4 Wakacje z teściową, sezon 2, odcinek 3 Wakacje z teściową, sezon 2, odcinek 2 Wakacje z teściową, sezon 2, odcinek 1 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 8 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 7 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 6 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 5 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 4 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 3 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 2 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 1