Wakacje z teściową

W tym programie przeprowadzimy niezwykły rodzinny eksperyment. Pod lupę weźmiemy relacje, różnicę pokoleń oraz codzienne nawyki.

Wakacje z teściową - opis programu

W nowej serii TVN Style urządzimy naszym bohaterom wyjazd we dwoje - on/ona i… teściowa. W tej ośmioodcinkowej serii będziemy śledzić losy czterech takich par. Spędzą ze sobą cały tydzień, będą więc mieli trochę czasu, aby w końcu poznać się tak naprawdę.

Czy będziecie świadkami rodzinnej sielanki czy może jednak do głosu dojdzie to prawdziwe, skrywane “ja” naszych bohaterów? Czy rodzinny wyjazd zbliży ich do siebie czy na zawsze podzieli? Przekonajcie się sami!

Wakacje z teściową to program rozrywkowy, w którym zięciowie i synowe decydują się wyruszyć w podróże, na które niewiele osób by się zdecydowało. Do egzotycznych krajów zabierają swoje teściowe! Będą musieli wytrzymać ze sobą 24 godziny na dobę... i przeżyć. A łatwo nie będzie, ponieważ nie będą to typowe wakacje. Wietnam, Hiszpania, Indie i Maroko. Cztery kraje i cztery duety. Będą przemieszczali się środkami komunikacji miejskiej, spali w budżetowych hotelach i sprawdzali na własnej skórze turystyczne, często szalone atrakcje. Każdy odcinek będzie pełen zabawnych sytuacji, w których zobaczymy jak wyglądają relacje z teściową „od kuchni”. Będą one różne, ponieważ każda z par w programie jest inna.

Wakacje z teściową - gdzie obejrzeć?

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 8 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 7 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 6 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 5 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 4 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 3 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 2 Wakacje z teściową, sezon 1, odcinek 1