Piękne i odważne

"Piękne i odważne" to nowy program rozrywkowy emitowany na antenie TTV. Na ekranie zobaczymy sześć młodych i charakternych polskich kobiet z dużych miast, które wyruszają na wieś, żeby spędzić kilka dni na gospodarstwie. W mieście przyciągają spojrzenia, a w wiejskiej rzeczywistości będą musiały zmierzyć się nie tylko ze stereotypami i silną rywalizacją, ale też i podołać żniwom czy codziennej obsłudze gospodarstwa. Każda z uczestniczek będzie chciała udowodnić swoim bliskim i światu, że o ich sile i wartości nie świadczy tylko ilość przebytych zabiegów kosmetycznych. Czy surowe wiejskie życie zweryfikuje ich poglądy?

Bohaterki, wybiorą się na malowniczą wieś Tokarnii, gdzie będą wykonywać różne obowiązki w gospodarstwie. Za każde wykonane zadanie otrzymają jajko. Ta, która uzbiera ich najwięcej wygrywa program i tytuł pięknej i odważnej.

Nad wszystkim będzie czuwać miła i sympatyczna, aczkolwiek konkretna gospodyni Iwona.

Program poprowadzi Basia Pasek, dziennikarka znana z programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Tym razem w nowej roli prowadzącej program o zaradnych dziewczynach z miasta.

Kto prowadzi program?

Bohaterki przez wiejskie zadania i wielkomiejskie życiowe dylematy przeprowadzi znana z Dzień Dobry TVN - Basia Pasek.

Gdzie obejrzysz "Piękne i odważne"?

Wszystkie odcinki "Pięknych i odważnych" obejrzysz online na VOD player.pl. Premiera w każdy czwartek o godzinie 23.30.

Polecamy również podobny program, w którym, kobiety ze wsi i dużych miast zamieniają się miejscami na 3 dni. Zobacz "Damy i Wieśniaczki" wersja Ukraina,  "Damy i Wieśniaczki.PL" w oraz "Damy i Wieśniaczki. Za granicą".

Piękne i odważne, odcinek 7 Piękne i odważne, odcinek 6 Piękne i odważne, odcinek 5 Piękne i odważne, odcinek 4 Piękne i odważne, odcinek 3 Piękne i odważne, odcinek 2 Piękne i odważne, odcinek 1