Damy i wieśniaczki.PL

Dwie kobiety z krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu, czy potrzeba czegoś więcej.

„Damy i wieśniaczki.PL” to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy pojadą na głęboką prowincję; niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym kroku. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez łazienki i bieżącej wody?

W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek, zaś efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.

Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 10 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 9 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 8 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 7 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 6 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 5 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 4 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 3 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 2 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 2, odcinek 1 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 12 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 11 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 10 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 9 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 8 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 7 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 6 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 5 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 4 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 3 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 2 Damy i wieśniaczki.PL, sezon 1, odcinek 1