Damy i wieśniaczki. Za granicą

Dwie zupełnie różniące się od siebie kobiety nagle zamieniają się miejscami. Muszą przeżyć trzy dni, spędzając czas jak druga uczestniczka. Dla każdej z nich to okres pełen wyzwań. Bohaterki rzucone na głęboką wodę robią co mogą, żeby walczyć o siebie i swoje zasady.

„Damy i wieśniaczki. Za granicą” - o czym jest program?

Odkrywając nieznane, zmagają się ze swoimi lękami oraz doświadczają licznych rozczarowań i zaskoczeń.Czy jest szansa, że zmienią swój pogląd na życie? Jak odmieni je to doświadczenie? Co z różnicami językowymi? Wymiana bohaterek na linii Polska – Ukraina będzie przebiegała dwutorowo. Przekonamy się czy znany z opowieści poziom bogactwa ukraińskich dam, szalejących w najlepszych kurortach, zaskoczy polskie wieśniaczki. Równolegle ukraińskie wiejskie kobiety ocenią polskie salony i styl życia naszych bogaczek. W życiowych rolach wystąpią też polskie damy szukające dla siebie miejsc na ukraińskiej prowincji. Jak odnajdą się zagraniczne elegantki na polskiej wsi?

„Damy i wieśniaczki. Za granicą” - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu „Damy i wieśniaczki. Za granicą” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 12 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 11 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 10 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 9 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 8 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 7 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 6 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 5 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 4 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 3 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 2 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 2, odcinek 1 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 16 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 15 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 14 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 13 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 12 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 11 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 10 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 9 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 8 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 7 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 6 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 5 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 4 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 3 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 2 Damy i wieśniaczki. Za granicą, sezon 1, odcinek 1