Piękne i odważne

odcinek 4

Piękne i odważne

W tym odcinku "Pięknych i odważnych" dziewczyny będą miały za zadanie ubić masło w tradycyjny sposób. Najlepsza w tej konkurencji wygra jajko. Dodatkowo nasze piękne będą przygotowywać się do występu złożonego z  tańca i śpiewu. Ale zanim rozpoczną się próby najpierw należy wykonać kilka wiejskich obowiązków, jak wyczyszczenie obory z odchodów. To zadanie może okazać się wyjątkowo ciężkim wyzwaniem.

O programie

Tokarnia to malownicza wieś położona w Beskidzie Wyspowym. To tutaj, dziewczyny stawią czoła swoim słabościom i lękom. Czy szybko zamienią szpilki na "gumiaki"? Zobaczcie jak im pójdzie! Poznamy Julię, Izę, Klaudię, Olę, Agnieszkę i Elwirę. Wśród nich znajdziemy rozpieszczoną córeczkę, businesswoman, kosmetyczkę, sprzedawcę, matkę. Każda z nich jest charakterna i pewna siebie. Jednak czy to wystarczy na wsi, na której zamiast wygód i  dostępności do zabiegów kosmetycznych są surowe warunki i ciężka codzienna praca fizyczna.

Nad wszystkim będzie czuwać miła i sympatyczna, aczkolwiek konkretna gospodyni Iwona.

Program poprowadzi Basia Pasek, dziennikarka znana z programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Tym razem w nowej roli prowadzącej program o zaradnych dziewczynach z miasta.

 

Gdzie obejrzysz "Piękne i odważne"?

Wszystkie odcinki "Pięknych i odważnych" obejrzysz online na VOD player.pl. Premiera w każdy czwartek o godzinie 23.30.

Polecamy również program, w którym, kobiety ze wsi i dużych miast zamieniają się miejscami na 3 dni w programie "Damy i Wieśniaczki" wersja Ukraina,  "Damy i Wieśniaczki.PL" w oraz "Damy i Wieśniaczki. Za granicą".