Piękne i odważne

odcinek 3

Piękne i odważne

W drugim odcinku "Pięknych i odważnych" dziewczyny wybiorą się na wiejską imprezę. Po raz pierwszy będą mogły wspólnie się zabawić. Pojawią się pierwsze sympatie i konflikty oraz poznamy ich charaktery. Kilka drinków, muzyka oraz kawałek podłogi i dziewczyny rozpoczęły gorączkę sobotniej nocy. Następnego poranka gospodyni Iwona podsumuje ich wyjście na wiejską dyskotekę. Nie dla każdej uczestniczki będzie to miła rozmowa. Dowiemy się kto otrzyma jajko i jakie zadania czekają na nie ten świąteczny dzień.

 

O programie

Tokarnia to malownicza wieś położona w Beskidzie Wyspowym. To tutaj, dziewczyny stawią czoła swoim słabościom i lękom. Czy szybko zamienią szpilki na "gumiaki"? Zobaczcie jak im pójdzie! Poznamy Julię, Izę, Klaudię, Olę, Agnieszkę i Elwirę. Wśród nich znajdziemy rozpieszczoną córeczkę, businesswoman, kosmetyczkę, sprzedawcę, matkę. Każda z nich jest charakterna i pewna siebie. Jednak czy to wystarczy na wsi, na której zamiast wygód i  dostępności do zabiegów kosmetycznych są surowe warunki i ciężka codzienna praca fizyczna.

Nad wszystkim będzie czuwać miła i sympatyczna, aczkolwiek stanowcza gospodyni Iwona.

Program poprowadzi Basia Pasek, dziennikarka znana z programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Tym razem w nowej roli prowadzącej program o zaradnych dziewczynach z miasta.

 

Gdzie obejrzysz "Piękne i odważne"?

Wszystkie odcinki "Pięknych i odważnych" obejrzysz online na VOD player.pl. Premiera w każdy czwartek o godzinie 23.30.

Polecamy również program, w którym, kobiety ze wsi i dużych miast zamieniają się miejscami na 3 dni w programie "Damy i Wieśniaczki" wersja Ukraina,  "Damy i Wieśniaczki.PL" w oraz "Damy i Wieśniaczki. Za granicą".