Piękne i odważne

odcinek 1

Piękne i odważne

W pierwszym odcinku nowego programu TTV poznamy sześć "Pięknych i odważnych" dziewczyn. Uczestniczki to pewne siebie i atrakcyjne kobiety z dużych miast, które wyruszają na podbój wsi, aby sięgnąć po wygraną. Pragną utrzeć nosa tym wszystkim, którzy uważają, że poza poprawianiem urody, nie wiele mogą zaoferować.

Tokarnia to malownicza wieś położona w Beskidzie Wyspowym. To tutaj, dziewczyny stawią czoła swoim słabościom i lękom. Czy szybko zamienią szpilki na "gumiaki"? Zobaczcie jak im pójdzie! Poznamy Julię, Izę, Klaudię, Olę, Agnieszkę i Elwirę. Wśród nich znajdziemy rozpieszczoną córeczkę, businesswoman, kosmetyczkę, sprzedawcę, matkę. Każda z nich jest charakterna i pewna siebie. Jednak czy to wystarczy na wsi, na której zamiast wygód i  dostępności do zabiegów kosmetycznych są surowe warunki i ciężka codzienna praca fizyczna.

Nad wszystkim będzie czuwać miła i sympatyczna, aczkolwiek konkretna gospodyni Iwona.

Program poprowadzi Basia Pasek, dziennikarka znana z programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Tym razem w nowej roli prowadzącej program o zaradnych dziewczynach z miasta.

 

Gdzie obejrzysz "Piękne i odważne"?

Wszystkie odcinki "Pięknych i odważnych" obejrzysz online na VOD player.pl. Premiera w każdy czwartek o godzinie 23.30.

Polecamy również program, w którym, kobiety ze wsi i dużych miast zamieniają się miejscami na 3 dni w programie "Damy i Wieśniaczki" wersja Ukraina,  "Damy i Wieśniaczki.PL" w oraz "Damy i Wieśniaczki. Za granicą".