No to lecę!

Jak wygląda życie stewardess?

No to lecę! - o czym jest program?

Poznaj świat stewardess i stewardów! Wyrusz w przestworza z nowym programem Travel Channel. Razem z czterema uczestnikami programu dowiesz na czym w ogóle i w szczególe polega praca na pokładzie samolotu. Jak być zawsze miłym, życzliwym i wypoczętym żyjąc na walizkach? Ile czasu obsługujący pasażerów lotów spędzają poza granicami państwa i w jakiej mierze mogą pozwolić sobie na zwiedzanie? Dowiesz się oglądając "No to lecę!"

No to lecę! - uczestnicy programu

Świat stewardess przedstawią nam: Olga Buława - Miss Polski 2018, absolwentka prawa, już 4 lata pracująca na pokładzie, Olha Bosova - początkująca stewardessa po szkole aktorskiej, Michał Kostka - doświadczony streward chcący zostać pilotem oraz Monika Waligóra - kierowniczka działu stewardess, z 18-letnim doświadczeniem.

No to lecę - gdzie oglądać?

Nowy program zobaczysz na kanale Travel Channel, oraz na platformie VOD player.pl

No to lecę!, sezon 2, odcinek 4 No to lecę!, sezon 2, odcinek 3 No to lecę!, sezon 2, odcinek 2 No to lecę!, sezon 2, odcinek 1 No to lecę!, sezon 1, odcinek 4 No to lecę!, sezon 1, odcinek 3 No to lecę!, sezon 1, odcinek 2 No to lecę!, sezon 1, odcinek 1