No to lecę!

sezon 2 odcinek 2

No to lecę! 2

Kacper, Olga i Olha zabierają widzów do Toronto, czyli wielokulturowego i największego miasta w Kanadzie. Pierwszym i obowiązkowym punktem na mapie zwiedzania jest Wodospad Niagara, który tym razem podziwiamy w zimowej odsłonie. Wraz z bohaterami udajemy się do miasta Niagara Falls w poszukiwaniu słynnej przekąski poutine. Czy wszystkim posmakuje potrawa, powszechnie uważana za królową kanadyjskiej kuchni? Załoga sprawdzi też swoich sił na lodzie. Oglądajcie „No to lecę!” i sprawdźcie, jak bohaterowie radzą sobie w hokeja!

No to lecę! - o czym jest program?

Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji!

No to lecę! - uczestnicy programu

Świat stewardess przedstawią nam: Olga Buława - Miss Polski 2018, absolwentka prawa, już 4 lata pracująca na pokładzie, Olha Bosova - początkująca stewardessa po szkole aktorskiej, Michał Kostka - doświadczony streward chcący zostać pilotem oraz Monika Waligóra - kierowniczka działu stewardess, z 18-letnim doświadczeniem.

No to lecę - gdzie oglądać?

Program zobaczysz na kanale Travel Channel oraz na platformie VOD player.pl