No to lecę!

sezon 2 odcinek 3

No to lecę! 2

Japonia to nie tylko sushi! Załoga leci do Tokio w czasie Sakury, czyli w najpiękniejszym okresie kwitnienia wiśni. Pierwszego dnia ekipa spaceruje po mieście Narita, gdzie odwiedza słynną restaurację z najsmaczniejszym ramenem w okolicy. Po sycącym obiedzie bohaterowie udają się na zwiedzanie miejscowych świątyń oraz zaglądają do interaktywnego muzeum świateł, które na wszystkich robi ogromne wrażenie! Aby w pełni poczuć japoński klimat, dziewczyny udają się na ceremonię parzenia herbaty, a Kostek postanawia spróbować swoich sił jako sushi master. Czy zdobędzie dyplom mistrza rolowania?

No to lecę! - o czym jest program?

Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji!

No to lecę! - uczestnicy programu

Świat stewardess przedstawią nam: Olga Buława - Miss Polski 2018, absolwentka prawa, już 4 lata pracująca na pokładzie, Olha Bosova - początkująca stewardessa po szkole aktorskiej, Michał Kostka - doświadczony streward chcący zostać pilotem oraz Monika Waligóra - kierowniczka działu stewardess, z 18-letnim doświadczeniem.

No to lecę - gdzie oglądać?

Program zobaczysz na kanale Travel Channel oraz na platformie VOD player.pl