No to lecę!

sezon 2 odcinek 1

No to lecę! 2

Po niemal dziesięciogodzinnym locie załoga dociera do Nowego Jorku, czyli największego miasta w Stanach Zjednoczonych. Nasi bohaterowie zagłębiają się w prawdziwą mieszankę kultur, języków i kuchni z całego świata. Zwiedzanie najludniejszej aglomeracji rozpoczynają od rejsu po rzece Hudson, podczas którego wspominają historię awaryjnego lądowania kapitana Sullenberga. W trakcie wycieczki przepływają pod Statuą Wolności, by z bliska obejrzeć najpopularniejszy pomnik w Nowym Jorku. Po rejsie wybierają się do Chinatown, gdzie trwają obchody Chińskiego Nowego Roku. Dla Kostka najważniejszym punktem podróży jest jednak… wizyta w legendarnym miejscu, gdzie podają słynne na całym świecie pastrami. Czy wszystkim posmakuje?

No to lecę! - o czym jest program?

Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji!

No to lecę! - uczestnicy programu

Świat stewardess przedstawią nam: Olga Buława - Miss Polski 2018, absolwentka prawa, już 4 lata pracująca na pokładzie, Olha Bosova - początkująca stewardessa po szkole aktorskiej, Michał Kostka - doświadczony streward chcący zostać pilotem oraz Monika Waligóra - kierowniczka działu stewardess, z 18-letnim doświadczeniem.

No to lecę - gdzie oglądać?

Program zobaczysz na kanale Travel Channel oraz na platformie VOD player.pl