No to lecę!

sezon 2 odcinek 4

No to lecę! 2

Kostek, Olha, Monika i nowy bohater Maciej zabierają widzów w podróż po słonecznej Florydzie. Po jedenastogodzinnym locie bohaterowie docierają do skąpanego w słońcu Miami, skąd udają się na oddalony o 250 km Key West. Co oferuje to malownicze miasto? Monika i Maciek zwiedzają okolicę na rowerach, a Kostek i Olha jadą eksplorować dno oceanu! Wybierzemy się też do rezerwatu Indian, gdzie dowiemy się, jak wygląda życie rdzennych mieszkańców Ameryki. W Miami przejdziemy popularną ulicą Ocean Drive i zrelaksujemy się na plaży South Beach. Jesteście gotowi na podróż wysokich lotów? No to lecimy!

No to lecę! - o czym jest program?

Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji!

No to lecę! - uczestnicy programu

Świat stewardess przedstawią nam: Olga Buława - Miss Polski 2018, absolwentka prawa, już 4 lata pracująca na pokładzie, Olha Bosova - początkująca stewardessa po szkole aktorskiej, Michał Kostka - doświadczony streward chcący zostać pilotem oraz Monika Waligóra - kierowniczka działu stewardess, z 18-letnim doświadczeniem.

No to lecę - gdzie oglądać?

Program zobaczysz na kanale Travel Channel oraz na platformie VOD player.pl