No to lecę!

sezon 1 odcinek 2

No to lecę!

W tym odcinku załoga pokaże nam swoje ulubione miejsca w Singapurze - podobno najbardziej zielonym mieście na świecie. Zanim jednak załoga doleci do destynacji, czeka ich długi i wyczerpujący lot. 250 pasażerów na pokładzie i aż 11,5 godziny w powietrzu.  Jak wygląda odprawa ekipy przed lotem? Na jakich pozycjach pracują nasi bohaterowie i za co są odpowiedzialni? Poznajcie prace stewardessy od kulis!

No to lecę! - o czym jest program?

Poznaj świat stewardess i stewardów! Wyrusz w przestworza z nowym programem Travel Channel. Razem z czterema uczestnikami programu dowiesz na czym w ogóle i w szczególe polega praca na pokładzie samolotu. Jak być zawsze miłym, życzliwym i wypoczętym żyjąc na walizkach? Ile czasu obsługujący pasażerów lotów spędzają poza granicami państwa i w jakiej mierze mogą pozwolić sobie na zwiedzanie? Dowiesz się oglądając "No to lecę!"

No to lecę! - uczestnicy programu

Świat stewardess przedstawią nam: Olga Buława - Miss Polski 2018, absolwentka prawa, już 4 lata pracująca na pokładzie, Olha Bosova - początkująca stewardessa po szkole aktorskiej, Michał Kostka - doświadczony streward chcący zostać pilotem oraz Monika Waligóra - kierowniczka działu stewardess, z 18-letnim doświadczeniem.

No to lecę - gdzie oglądać?

Nowy program zobaczysz na kanale Travel Channel, oraz na platformie VOD player.pl