Metamorfozy Doroty Szelągowskiej

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska pokazuje, jak łatwo można zamienić każde wnętrze we wnętrze swoich marzeń. W każdym odcinku zabiera się za jedno pomieszczenie, przedstawiając jego dwie wersje stylistyczne, a co najważniejsze – robi to bez remontu. Tym razem nie będzie współpracowała z właścicielami mieszkań czy domów. Na pierwszym planie są: sypialnia, salon czy pokój dziecka, które potrzebują metamorfozy. Są bez charakteru, bez wyrazu, zagracone lub po prostu brzydkie. Dorota pokaże, że widoczna zmiana wystroju nie wymaga za każdym razem totalnej demolki. Wystarczy dobry pomysł, kilka dekoratorskich patentów i zapał do realizacji.

W każdym odcinku Dorota pokaże dwie stylizacje tego samego wnętrza. Zaprosi także do swojego warsztatu, gdzie krok po kroku pokaże, jak samodzielne wykonać dekoracje czy przerobić meble. Odwiedzi też sklep, galerię czy rzemieślnika i pokaże nam swoje miejsca, w których inspiruje się, robi zakupy i zasięga rady specjalistów. Doradzi jak dobrać tapetę, farby, tkaniny, profesjonalnie tapicerować itp. – „łup” z takiej wyprawy znajdzie się w aranżacji.

Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, odcinek 6 Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, odcinek 5 Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, odcinek 4 Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, odcinek 3 Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, odcinek 2 Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, odcinek 1