Jestem z Polski

Zacznij zwiedzać świat z blogerami!

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

"Jestem z Polski" to nowy cykl emitowany na Travel Channel. Twórcy programu postawili na zupełnie świeżą formułę, zapraszając do współpracy rozpoznawalnych vlogerów. Kolorowi bohaterowie oprowadzą widzów po miastach, w których mieszkają, ale także zdradzą, jak naprawdę wygląda życie zagranicą.

W odcinkach zobaczycie także nietuzinkowe miejsca, w których czas spędzają "lokalsi" oraz autentyczne opowieści ludzi, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca i kultury. W "Jestem z Polski" będziemy obserwować świat z perspektywy rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii i Brazylii.

Ekipa odwiedzi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie.

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu "Jestem z Polski" obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.

Jestem z Polskisezon 3 odcinek 6 Jestem z Polskisezon 3 odcinek 5 Jestem z Polskisezon 3 odcinek 4 Jestem z Polskisezon 3 odcinek 3 Jestem z Polskisezon 3 odcinek 2 Jestem z Polskisezon 3 odcinek 1 Jestem z Polskisezon 2 odcinek 6 Jestem z Polskisezon 2 odcinek 5 Jestem z Polskisezon 2 odcinek 4 Jestem z Polskisezon 2 odcinek 3 Jestem z Polskisezon 2 odcinek 2 Jestem z Polskisezon 2 odcinek 1 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 9 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 8 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 7 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 6 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 5 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 4 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 3 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 2 Jestem z Polskisezon 1 odcinek 1