Jestem z Polski

sezon 8 odcinek 11

Jestem z Polski 8

Basia przeprowadziła się do Meksyku dla ukochanego, a teraz zakochała się również w tym miejscu na ziemi. Mieszka w Veracruz i to właśnie po tym niezwykłym mieście oprowadzi nas w 11. odcinku 8. sezonu programu "Jestem z Polski".
Veracruz w Meksyku - to tu, Basia odnalazła miłość swojego życia i stworzyła swój mały muzyczny świat, do którego nas zaprosiła. Wraz z nią i jej przyjaciółmi odkryjemy najpiękniejsze miejsca. Basia podpowie czego warto spróbować z lokalnej kuchni, przybliży nam modę i zwyczaje Meksykanek, a nawet zabierze nas na najprawdziwszy meksykański makijaż. To będzie barwna podróż!

„Jestem z Polski" - opis programu

W nowym sezonie zobaczymy jak wygląda codzienne życie polek mieszkających za granicą. Opowiedzą co zrobiły, by zmienić swoje życie i osiedlić się w odległych miejscach na ziemi. Poznamy Darię, która mieszka w Berlinie od dwóch lat. Kocha to miasto za różnorodność i swobodę. Pokaże, gdzie "lokalsi" spędzają czas latem i co lubią jeść, a także jak wygląda casting na nowego lokatora.

Joanna osiedliła się w Kenii 13 lat temu! W swojej drugiej ojczyźnie pilotuje wycieczki po Afryce wschodniej, jest nauczycielem kitesurfingu i wspólnie z mężem organizuje indywidualne wyprawy safari dla turystów. Mówi w czterech językach: polsku, angielsku, niemiecku i kiswahili!

Wybierzemy się również do domu Iwony w urokliwym włoskim miasteczku Marche. Na Zanzibarze poznamy Maję i jej rodzinę, która pokaże swoją codzienność na wyspie i opowie o rodzinnym podróżowaniu.

W programie zobaczymy też siostrę Monikę - misjonarkę w Tanzanii. Jej domem stała się maleńka miejscowość Mangazo, gdzie życie jest bardzo surowe. Mimo, że mieszkańcy są biedni, to zawsze są dla siebie bardzo życzliwi.

Zobacz świat oczami polek, które wyjechały za granicę w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl