Eks-tra zmiana

Agata Młynarska powraca w drugiej serii "Eks-tra zmiany" by wspierać kobiety i mężczyzn, którzy po ciężkich przejściach związanych z rozwodem, potrzebują zmian w swoim życiu.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.

Eks-tra zmiana, sezon 3, odcinek 4 Eks-tra zmiana, sezon 3, odcinek 3 Eks-tra zmiana, sezon 3, odcinek 2 Eks-tra zmiana, sezon 3, odcinek 1 Eks-tra zmiana, sezon 2, odcinek 8 Eks-tra zmiana, sezon 2, odcinek 7 Eks-tra zmiana, sezon 2, odcinek 6 Eks-tra zmiana, sezon 2, odcinek 5 Eks-tra zmiana, sezon 2, odcinek 4 Eks-tra zmiana, sezon 2, odcinek 3 Eks-tra zmiana, sezon 2, odcinek 2 Eks-tra zmiana, sezon 2, odcinek 1 Eks-tra zmiana, sezon 1, odcinek 8 Eks-tra zmiana, sezon 1, odcinek 7 Eks-tra zmiana, sezon 1, odcinek 6 Eks-tra zmiana, sezon 1, odcinek 5 Eks-tra zmiana, sezon 1, odcinek 4 Eks-tra zmiana, sezon 1, odcinek 3 Eks-tra zmiana, sezon 1, odcinek 2 Eks-tra zmiana, sezon 1, odcinek 1