Eks-tra zmiana

sezon 2 odcinek 1

Eks-tra zmiana 2

W pierwszym odcinku nowego sezonu poznamy historię dwóch sióstr, których małżeństwa, jak same mówią, rozbiły się o butelkę.
Bohaterką programu będzie Emilia, która zdobyła się na odwagę, by odejść od męża-alkoholika. Taką samą decyzję podjęła niewiele wcześniej, jej siostra Justyna. Kobiety od zawsze się wspierają, jednak od kiedy okazało się, że ich mężowie większą miłością darzą alkohol, są dla siebie oparciem. Po zostawieniu złych chwil za sobą, nadeszła pora by zadbać o swoją kobiecość. Emilia od dawna marzyła by całkowicie odmienić swój styl i nauczyć się sztuki makijażu. Stylistka pomoże jej odkryć na nowo w sobie kobiecy pazur, a nowy, seksowny wizerunek podkreśli jej fryzura oraz równie oszałamiająca metamorfoza jej siostry.

Krzysztof Miruć, specjalista od wnętrzarskich zadań specjalnych, zamienił pokój Emilii w prawdziwy azyl, w którego eleganckich, stonowanych wnętrzach może odpocząć od roli mamy i poczuć się jak stuprocentowa kobieta.

Emilia wyznała Agacie Młynarskiej, że w czasie metamorfozy poczuła się jak w bajce. Czas, by od tej pory w jej życiu zagościło trochę magii także na co dzień. Zapraszamy do obejrzenia poruszającej historii o kobiecej sile i siostrzanej miłości.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.