Eks-tra zmiana

sezon 2 odcinek 3

Eks-tra zmiana 2

Bohaterką trzeciego odcinka będzie Emilka, która pomimo młodego wieku już została oszukana, zdradzona i porzucona. Samotnie wychowuje syna, zastanawia się czy jeszcze będzie miała siłę zawalczyć o siebie. Przychodzi do Agaty, aby jej w tym pomogła.

Emilka zakochała się w swoim mężu w wieku 21 lat, po roku znajomości wzięli ślub. Niedługo potem urodził się im syn. Jednak obowiązki rodzicielskie przerosły byłego męża Emilki, związek przechodził kryzys... Zaczęło się niewinnie od wspólnego wyjazdu na wakacje, podczas którego mąż Emilki opuścił Ją i synka i pojechał do znajomych do domku letniskowego. Jak się potem okazało, wtedy pierwszy raz została zdradzona...

Po jakimś czasie, wybaczyła zdradę bo chciała ratować swoje małżeństwo, zależało jej na mężu, miała nadzieję, że wszystko się ułoży i będą żyli długo i szczęśliwie. Pomyliła się. Kiedy w telefonie znalazła zdjęcia z obcą kobietą, wiedziała, że to koniec..

Złożyła wniosek o rozwód. Przeżyła to bardzo, bo jak mówi: Wyszła za mąż za pierwszego mężczyznę, którego pokochała.
Teraz stara się poukładać swoje myśli, chce znowu być tą radosną pogodną dziewczyną, którą była kiedyś.

Odstające uszy, to wielki kompleks Emilki, Agata zorganizuje Emilce zabieg korekcji uszu, będzie to wielki krok w akceptacji swojej kobiecości i swojej urody.

Architekt Krzysztof Miruć i Jego ekipa, odnowią salon Emilki, zagości w nim nowa dobra energia. A wszystko po to, żeby Emilka patrzyła z uśmiechem w przyszłość, odzyskała radość życia, poczuła się dobrze sama ze sobą i na nowo zaczęła żyć, bo ma dla kogo, ma wspaniałego syna i całe życie przed sobą.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.