Eks-tra zmiana

sezon 2 odcinek 5

Eks-tra zmiana 2

W kolejnym odcinku "Eks-tra zmiany" poznamy Magdę, która jest bardzo silną kobietą. Po rozwodzie stara się być mamą i tatą dla swoich dzieci. Jednak teraz czas zawalczyć o siebie.

Swojego męża Magda znała od dziecka, potem kontakt się urwał, kiedy spotkali się po latach postanowili być parą. Przed ślubem wszystko było dobrze, Magda kupiła mieszkanie, zrobiła remont, zorganizowała im miejsce do życia. Zajmowała się wszystkim, płaciła rachunki, kupowała ubrania, dbała o dom i wszystko wokół.

Chciała mieć rodzinę, dzieci... Długo się o to starała. Nie zawsze mogła liczyć na swojego męża. Często z różnymi problemami była sama. W końcu w 2012 roku urodziła syna, potem drugiego. Jednak ich małżeństwo zaczęło przechodzić poważny kryzys.

Rozwiodła się w 2016 roku. Cały czas toczą się między nimi sprawy majątkowe. Były mąż chce od Magdy pieniądze za mieszkanie, które kupiła na kredyt przed ślubem.

Magda cały swój wolny czas spędza z dziećmi, nie pamięta już jak to jest mieć chwilkę dla siebie. Agata postara się zorganizować Magdzie jakieś przyjemne babskie zajęcie. Krzysztof Miruć i jego ekipa odnowią mieszkanie Magdy, dzięki temu zagości w nim nowa energia, co pozwoli chociaż na chwilę z optymizmem ruszyć w przyszłość.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.