Eks-tra zmiana

sezon 2 odcinek 4

Eks-tra zmiana 2

W czwartym odcinku "Eks-tra zmiany" poznamy Agnieszkę, która w myśl powiedzenia, że miłość jest w życiu najważniejsza, postawiła wszystko na jedną kartę. Zakochała się, wyjechała do obcego kraju, zostawiając rodzinę, przyjaciół, pracę... Jednak wielka miłość, okazała się wielkim rozczarowaniem.

Agnieszka pracowała w korporacji, nie była to jednak praca jej marzeń. Postanowiła coś zmienić w swoim życiu, dostała propozycję pracy na Cyprze, zdecydowała się wyjechać. Tam poznała miłość swojego życia... I zakochała się, jak mówi, „tak naprawdę i prawdziwie". Patrzyła na wszystko przez różowe okulary. Miała piękny ślub i huczne wesele na Cyprze, miała żyć jak w bajce u boku kochanego mężczyzny i na słonecznej wyspie.

Po ślubie zaszła w ciążę, miała zajmować się domem i dzieckiem. Szybko okazało się, że tamtejsza kultura i rola kobiety w niej jest dla Agnieszki kompletnie niezrozumiała. Chciała obecności męża, jednak jego całymi dniami nie było, potem wracał zmęczony i nie miał czasu ani dla żony ani dla dziecka.

Kiedy ich synek miał 1,5 roku, mąż namówił Agnieszkę żeby wyjechała do Polski na święta. "Odpoczniesz" - mówił... Jednak, kupił jej bilet tylko w jedną stronę - tak postanowił rozstać się z żoną. Potem oświadczył, że to koniec i że nie tak sobie wyobrażał ich związek. Agnieszka była w szoku, nie rozumiała, dlaczego tak postąpił. Czuła się porzucona i wygnana z domu, który mieli tworzyć razem.

Przykre doświadczenia pozostawiły ślad w duszy Agnieszki, zastanawia się co źle zrobiła. Czy jeszcze komuś zaufa, czy znowu otworzy się na miłość.

Agata podejmuje trudne zadanie, chce pokazać Agnieszce, że skoro nie ma wpływu na zastaną sytuację, czas pożegnać przeszłość i iść dalej. Zorganizuje dla Agnieszki wizytę w klinice włosów, która ma na celu zaleczyć jeden z kompleksów Agnieszki, ubytki włosów. Krzysztof Miruć i jego ekipa przeprowadzą metamorfozę pokoju Agnieszki, żeby nie kojarzył się ze smutną przeszłością.

Brafitterka pomoże w doborze stanika, beauty team podpowie, jak wydobyć kobiecość, a wszystko po to, żeby Agnieszka spojrzała na siebie jak na wspaniała i piękną kobietę i z podniesioną głową ruszyła w życie.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.