Eks-tra zmiana

sezon 2 odcinek 8

Eks-tra zmiana 2

W kolejnym odcinku "Eks-tra zmiany" poznamy Marka, którego życie nie zawsze jest kolorowe. Na co dzień pochłonięty jest wychowaniem dwóch synów, nie ma za dużo czasu dla siebie. Przychodząc do programu liczy na to, że Agata go zrozumie i powie jak dalej postępować.

Marek i żona byli normalną rodziną, nagle po drugiej ciąży coś się zmieniło, żona była zupełnie inna, czasem smutna, czasem nerwowa. W małżeństwie zaczęło się psuć.

Żona złożyła wniosek o rozwód. Wyjechała do Hiszpanii, tam zamieszkała. Marek nie chciał rozwodu, wierzył, że wszystko się ułoży. Chciał żeby dalej tworzyli rodzinę, nie udało się. Rozwód bez orzekania o winie nastąpił w 2015 roku.

Marek przez długi czas nie mógł zrozumieć co się stało i dlaczego jemu się to przytrafiło. Był załamany.

Teraz jest tatą na cały etat, pierze, sprząta, gotuje, zajmuj się dziećmi... Agata Młynarska wraz z ekipą postara się choć na chwilę oderwać Marka od codzienności, żeby mógł choć trochę poczuć się lepiej sam ze sobą. Krzysztof Miruć i ekipa remontowa zmienią sypialnię Marka, która bardzo kojarzy się z byłą żoną. A wszystko po to, żeby Marek otworzył się na nowe doświadczenia, bo jak sam mówi: „życie jest piękne" tylko trzeba to dostrzec.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.