Eks-tra zmiana

sezon 2 odcinek 2

Eks-tra zmiana 2

W drugim odcinku „Eks-tra zmiany" poznamy Adama, który ma za sobą dwa rozwody. Jednak nie poddaje się i cały czas, jak sam mówi, wierzy w miłość.

Pierwszego małżeństwa Adam nie wspomina dobrze, nawet niewiele chce z niego pamiętać. Podkreśla, że było w nim wszystko: policja, oskarżanie o znęcanie, wzajemnie pretensje. Z pierwszą żoną ma dwóch synów, którzy są dla niego bardzo ważni i teraz po latach budują na nowo wzajemne relacje.

Druga żona Adama „była kobietą z marzeń", Adam był zakochany „po uszy". Myślał, że w końcu przyszedł czas rekompensaty za wszystkie przykre chwile, że teraz będzie już tylko dobrze. Niestety po urodzeniu kochanej córki, wszystko się zmieniło... Adam próbował ratować małżeństwo, jednak nie udało się, rozwiódł się drugi raz.

Trudne przejścia niewątpliwie pozostawiły ślad w jego duszy. Zastanawia się nad tym co zrobił źle, jakie błędy popełnił... Czy zrobił wszystko, żeby ratować związek?


Po spotkaniu z Agatą dojdzie do zaskakujących wniosków, przełamie swoje lęki i spojrzy na pewne sprawy z innego punktu widzenia.

Krzysztof Miruć i jego ekipa przeprowadzą metamorfozę mieszkania Adama, a beauty team pomoże w zmianie wizerunku i stylu ubieraniu. A wszystko po to, żeby odkryć siebie na nowo, przerobić błędy, wyciągnąć wnioski i ruszyć w życie z nową energią w poszukiwaniu kolejnej miłości.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.