Eks-tra zmiana

sezon 2 odcinek 6

Eks-tra zmiana 2

Bohaterem kolejnego odcinka będzie Kuba. Wziął ślub jako 25 latek, bo wydawało mu się, że to „ już czas". Po kilku latach małżeństwa rozwiódł się... był załamany, Teraz chce otworzyć się na nową miłość.

Kiedy Kuba poznał swoją żoną, wydawało mu się, że spotkał kobietą idealną, wielką miłość swojego życia. Niestety szybko okazało się, że ich charaktery są zupełnie inne, że mają inne priorytety w życiu. Coraz częściej dochodziło do kłótni i awantur.... Małżeństwa nie udało się uratować.

Po rozwodzie świat Kuby się zawalił, nie wiedział co ze sobą zrobić, nie jadł nie spał, schudł 20 kg. Były to najgorsze chwile w jego życiu. Nie umiał się pogodzić z tym, że rodzina się rozpadła, przeżył poważną żałobę po stracie rodziny. Uważał że rodzina jest najważniejsza, ale niestety nie udało się.

Trudne wydarzenia pozostawiły ślad w jego duszy. Zastanawia się nad tym co zrobił źle, jakie błędy popełnił... Ma dwoje dzieci, które są dla niego najważniejsze. Walczy o opiekę naprzemienną nad dziećmi, bo uważa, że rola ojca jest tak samo ważna w wychowaniu dzieci jak rola matki.

Krzysztof Miruć i jego ekipa przeprowadzą metamorfozę mieszkania Adama. Beauty team pomoże w zmianie wizerunku i stylu ubieraniu Kuby. A wszystko po to, żeby odkryć siebie na nowo, przerobić błędy, wyciągnąć wnioski i ruszyć w życie z nową energią w poszukiwaniu kolejnej miłości.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.