Eks-tra zmiana

sezon 3 odcinek 4

Eks-tra zmiana 3

Bohaterką ostatniego w tym sezonie odcinka "Eks-tra zmiany" jest Agnieszka. 5 lat temu, mimo sprzeciwu rodziców, postanowiła odejść od męża.

Po rozwodzie została sama, bliscy byli rozczarowani jej decyzją, bo według nich wszystko układało się idealnie. Jednak nie wiedzieli, jak było naprawdę. Agnieszka nie radziła sobie z ciągłymi kłótniami i brakiem spokoju w domu, ale obecność 7-letniej córki sprawiła, że chciała o siebie zawalczyć.

Przez całe życie spełniała oczekiwania innych, przez co stała się zamkniętą, wystraszoną i niepewną siebie osobą.

Agata sprawi, że nasza bohaterka poczuje siłę do działania, nauka tańca na nowo obudzi w niej kobiecość, a warsztaty z rozwoju osobistego dodadzą jej pewności siebie. Dopełnieniem całej przemiany, będzie metamorfoza pokoju.

Pierwszy raz w historii programu uczestniczka razem z Krzysztofem Miruciem, zaprojektuje swoje wymarzone wnętrze. Dzięki tej rewolucji, będzie mogła rozpocząć nowy, ekstra etap w swoim życiu!

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.