Eks-tra zmiana

sezon 3 odcinek 1

Eks-tra zmiana 3

Tej jesieni mamy dla Was coś ekstra! Cztery wyjątkowe, całkiem inne odcinki „Eks-tra zmiany”. Agata Młynarska i Krzysztof Miruć pomogą czterem osobom, które mają za sobą niełatwe rozstanie. Choć zawiódł ich ktoś, kto miał być oparciem „na zawsze”, a życie napisało scenariusz bez happy endu, to w programie przekonają się, że zamknięcie jednych drzwi, powoduje otwarcie kolejnych.

Jako pierwszą poznacie Agnieszkę, której największym problemem jest bardzo niska samoocena i kompletny brak pewności siebie. O tym, że mąż jej nie kocha dowiedziała się, gdy zostawił swoją obrączkę na jej poduszce w sypialni.

Agnieszka nie tylko straciła miłość swojego życia, ale także dom, a jeszcze później pracę. Po rozstaniu z mężem przestała ufać mężczyznom i wierzyć w to, że może się jeszcze komuś spodobać. Agata udowodni Agnieszce, że patrzy na siebie w zbyt krytyczny sposób, a Krzysztof zajmie się pokojem, który bohaterka dzieli ze swoim nastoletnim synem.

Jednak to nie koniec zmian! Agata zadba także o to, żeby Agnieszka zaczęła spełniać się zawodowo. To będzie ekstra propozycja!

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.