Eks-tra zmiana

sezon 2 odcinek 7

Eks-tra zmiana 2

W kolejnym odcinku poznamy Anię, która o małżeństwie miała idealne wyobrażenie. Wydawało się jej, że jeśli się wychodzi za mąż, to na zawsze. Życie pokazało że może być inaczej.

Ania poznała męża na weselu, gdzie był kelnerem. Był przystojny, wszystkie panie się nim interesowały... Przed ślubem byli ze sobą 5 lat, ona przeniosła się dla niego do Warszawy, żeby mógł się realizować, spełniać się zawodowo - chciał otworzyć lokal gastronomiczny. Ania myślała że mają takie same priorytety: dom, dzieci, a potem praca. Okazało się jednak, że jest inaczej.

Były mąż zmienił pracę, pracował w nocy, wracał do domu rano. Z żoną i dziećmi widział się przelotnie. Ania powoli miała dosyć. Próbowała rozmawiać z mężem, płakała, błagał o terapię, bez rezultatu.

Powoli zaczęli żyć całkiem osobno, ona zajmował się domem, dziećmi, a on miał swoje życie w pracy. Maż powiedział jej pewnego dnia, że ona i dzieci zmarnowały mu życie. Nie wierzyła w to, co się dzieje. Świat Ani się walił... Jej poczucie wartości spadło do zera, poczuła się brzydka, stara i beznadziejna.

Ania bardzo często płacze, to jej sposób na odreagowanie. Chciałaby znowu odzyskać radość życia i być tą roześmianą dziewczyną, którą cieszyły drobnostki.

Agata Młynarska małymi krokami postara się pomóc Ani. Krzysztof Miruć i jego ekipa odnowią mieszkania, tak aby nie przypominało smutnej przeszłości. Porady ekspertów pozwolą choć trochę odbudować poczucie własnej wartości. A wszytko po to, żeby Ania znowu odzyskała radości życia, poukładała przeszłość i mogła się cieszyć każdą chwilą.

Eks-tra zmiana - o czym jest program?

Powrót do codzienności po traumatycznych przeżyciach związanych z rozwodem nie jest prosty. Agata Młynarska nachodzi, by wspólnie z uczestnikami przejść przez ten etap i zakończyć go raz na zawsze.

W programie „Eks-tra zmiana” dziennikarka nie tylko wysłucha historii zakończonych związków, ale także podzieli się własnym przemyśleniami i doświadczeniami, które niegdyś spędzały jej sen z powiek. Prowadząca pomoże kobietom i mężczyznom otrząsnąć się z traumy, która odcisnęła piętno na ich wyglądzie i życiu. Pokaże, jak poradzić sobie po rozwodzie i co zrobić, by iść naprzód.

Eksperci zadbają o świeży image uczestników, o zupełnie nową aranżację ich mieszkań oraz wskażą, z jakich nawyków powinni zrezygnować. Przy okazji dowiemy się, czy usunięcie z domu elementów przypominających o ex pomoże zapomnieć o „starym związku”. Czy uczestnicy na nowo pokochają siebie i otworzą się na nowe perspektywy, a co za tym idzie - na miłość?

Eks-tra zmiana - gdzie oglądać?

Odcinki nowego programu poradnikowego „Eks-tra zmiana” obejrzysz na TVN Style oraz na platformie VOD player.pl.