Pojedynek na podróże

W tej serii do rywalizacji o tytuł mistrzów organizacji wakacji staną dwie pary pasjonatów podróżowania. Na własną rękę zjeździli już świat wzdłuż i wszerz, teraz swoimi patentami podzielą się z Widzkami TVN Style.

Pojedynek na podróże - opis programu

W założonym i ograniczonym budżecie nasi bohaterowie zorganizują dwie różne wyprawy, często w najdalsze zakątki świata jak Oman, Peru czy Malediwy. Która z nich skradnie nasze serca i zainspiruje do spakowania plecaka? Pierwsza para to Kasia i Kuba, zakręceni i odważni podróżnicy, którzy swoje wyprawy relacjonują w social mediach. Do pojedynku stanie z nimi Hanna Zborowska Neves, której w zależności od kierunku podróży będzie towarzyszyć mama Maria Winiarska, siostra Zofia Zborowska lub inna bliska osoba jak przyjaciółka czy dzieci.  Różne budżety, różne destynacje, a każdy wyjazd to mnóstwo porad, tipów i sposobów na tanie i sprytne podróżowanie. Która podróż będzie dla Was fajniejsza? Sprawdźmy!

Pojedynek na podróże - gdzie obejrzeć

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Pojedynek na podróże, sezon 1, odcinek 5 Pojedynek na podróże, sezon 1, odcinek 4 Pojedynek na podróże, sezon 1, odcinek 3 Pojedynek na podróże, sezon 1, odcinek 2 Pojedynek na podróże, sezon 1, odcinek 1