Rozwód. Walka o wszystko

Nowy codzienny program scripted reality „Rozwód. Walka o wszystko”. Historie par, które zdecydowały się na rozstanie. Dziś małżeństwa rozwodzą się coraz częściej i chętniej, a przy tym walczą o wszystko: pieniądze, dzieci, dom, a czasem po prostu o satysfakcję ze zwycięstwa.

„Rozwód. Walka o wszystko” - o programie

W każdym odcinku opowiadamy historię jednej pary i kulisy jej burzliwego rozwodu. Małżonkowie chcą się rozstać, ale mają zupełnie odmienny pogląd na sposób, w jaki to zrobić. Stosują więc różne chwyty – głównie te poniżej pasa. Jak zatem wyjść z pojedynku sądowego cało? Na te pytania odpowiedzą eksperci – autentyczni prawnicy specjalizujący się w sprawach rozwodowych oraz psychologowie, mediatorzy i doradcy finansowi, którzy śledzą w studio historie par, komentują je i radzą, odnosząc się często do własnych doświadczeń zawodowych. Jakie dowody przyjmie sąd w procesie z orzekaniem o winie? Jakie błędy popełniają bohaterowie? Jak rozmawiać z dziećmi o rozstaniu rodziców? „Rozwody” to program, w którym dramatyczne historie mieszają się z lżejszymi przypadkami – wszystkie jednak zostały napisane przez samo życie i w oparciu o prawdziwe historie z sali rozpraw.

„Rozwód. Walka o wszystko” - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 40Rozwód z prepersem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 39Rozwód z powodu wady płodu Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 38Rozwód z obcokrajowcem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 37Rozwód z rolnikiem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 36Rozwód z katolikiem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 35Rozwód po stracie dziecka Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 34Rozwód z powodu zdrady Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 33Rozwód z powodu zwierząt Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 32Rozwód z powodu komputera Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 31Rozwód z powodu nieślubnego dziecka Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 30Rozwód z homofobem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 29Rozwód z imprezowiczką Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 28Rozwód ze skąpcem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 27Rozwód z Ukrainką Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 26Rozwód swingersów Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 25Rozwód z nadwagą Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 24Rozwód z prostytutką Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 23Rozwód z konsekwencjami Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 22Rozwód niedopasowanych Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 21Rozwód ze świętym Mikołajem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 20Rozwód z zaskakującym finałem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 19Rozwód z seksoholikiem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 18Rozwód po latach Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 17Rozwód z policjantką Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 16Rozwód dzieciaków Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 15Rozwód z rakiem w tle Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 14Rozwód z powodu braku seksu Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 13Rozwód z powodu ciąży Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 12Rozwód ze stalkerką Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 11Rozwód z uczniem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 10Rozwód z brutalem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 9Rozwód na serio po ślubie na niby Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 8Rozwód po pępkowym Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 7Rozwód z gejem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 6Rozwód z nudziarzem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 5Rozwód by jeszcze coś przeżyć Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 4Rozwód pod jednym dachem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 3Rozwód przez życie na odległość Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 2Rozwód z gwałcicielem Rozwód. Walka o wszystko, odcinek 1Rozwód z alkoholiczką