99 - Gra o wszystko. VIP

Po sukcesie urodzinowej edycji czas na rundę drugą! Kilkadziesiąt gwiazd stacji TTV rywalizować będzie w rozrywkowym show!

"99 - Gra o wszystko. VIP" - o programie

W programie wezmą udział najbardziej znane twarze TTV, które przez ostatnią dekadę z sukcesem współtworzyły ten kanał. Będą to między innymi bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Królowych życia” czy ,,Kanapowców".


W „99 - Gra o wszystko. VIP” rywalizujący za wszelką cenę nie mogą być ostatni. W każdym odcinku zawodnicy będą mieli do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, sprawność i odrobina szczęścia. Uczestnicy nie spodziewają się niczego, wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, zakończą na tym etapie zabawę. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału?

"99 - Gra o wszystko. VIP" - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD Player.pl.

99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 2, odcinek 6 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 2, odcinek 5 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 2, odcinek 4 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 2, odcinek 3 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 2, odcinek 2 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 2, odcinek 1 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 1, odcinek 6 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 1, odcinek 5 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 1, odcinek 4 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 1, odcinek 3 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 1, odcinek 2 99 - Gra o wszystko. VIP, sezon 1, odcinek 1