99 - Gra o wszystko. VIP

sezon 4 odcinek 1

99 - Gra o wszystko. VIP 4

Uwaga! To nie jest program dla ludzi o słabych nerwach. W nowym sezonie czeka na Was czterdzieści dwie mordercze konkurencje i czterdziestu czterech śmiałków znanych z programów TTV. Rutyniarze kontra debiutanci. Co zwycięży, opanowanie czy emocje? Będzie pot, krew i łzy. Padną mocne słowa, a emocje sięgną zenitu. Puchar i nagroda pieniężna czekają, tu nie można ufać nikomu. Wygra najtwardszy zawodnik, bo zwycięzca może być tylko jeden.

Na początek uczestnicy rywalizują, kto najszybciej i najsprawniej potrafi przekładać koszulki. To zadanie wymaga precyzji i szybkości, ponieważ czas jest tutaj kluczowy. Starzy uczestnicy będą musieli udowodnić, że nie stracili swoich mistrzowskich umiejętności, podczas gdy nowi będą próbowali udowodnić swoją wartość i zdolność do szybkiego przystosowania się do nowych wyzwań. To z pewnością będzie emocjonujące widowisko, pełne napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

W kolejnej konkurencji "99 - Gra o wszystko" uczestnicy będą musieli stawić czoła z rebusowi, jeśli uczestnik udzieli odpowiedzi, która jest prawidłowa, to zostaje wyeliminowany z gry i traci szansę na zdobycie punktów. Ta zasada dodaje pewien element rywalizacji i strategii, ponieważ uczestnicy muszą dobrze przemyśleć swoje odpowiedzi, aby uniknąć eliminacji.

W trzeciej konkurencji uczestnicy muszą przygotować się na porażki, żartobliwe pląsy i wieczne pytanie: kto nosi wodę lepiej - twarze czy ręce? To będzie niesamowity konkurs wodny, gdzie najważniejszym narzędziem będą... gąbki przyczepione do twarzy!

Kolejne zadanie jest jasne: spuścić powietrze z jednego dmuchańca i schować je do torby, ale tylko za pomocą wentyla. Wszyscy zostali ostrzeżeni, że nie wolno przebijać dmuchańca – muszą więc znaleźć inną drogę! To będzie prawdziwe wyzwanie wytrzymałościowe i cierpliwości. Kto najdłużej wytrzyma z ptakiem, ten zakończy swoją przygodę z programem.

A teraz przygotujcie się na prawdziwą kręglarską zabawę z twistem!

Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery drużyny, a ich zadaniem będzie stworzenie efektownego łańcucha z rynien i pozbijanie wszystkich kręgli. Ale uwaga, jeśli kula spadnie na ziemię, zadanie zaczyna się od nowa!

Drużyna, która przegra, zostanie podzielona na pół i rozpocznie kolejną rundę. A na końcu, pięciu najsłabszych kręglarzy będzie musiało zmierzyć się w pojedynku o przetrwanie. Najgorszy kręglarz niestety zakończy swoją przygodę wraz z pierwszym odcinkiem programu.