99 - Gra o wszystko. VIP

sezon 3 odcinek 5

99 - Gra o wszystko. VIP 3

Ten program to nie tylko wielki sprawdzian wytrzymałości, ale też trwałości związków. Z osiemnastu par, które przyjechały tu wspólnie rywalizować na placu boju zostały tylko 3. Reszta par się rozpadła i zawodnicy tylko mogą machać do swoich połówek.

W pierwszej konkurencji na uczestników znów czeka tor przeszkód, jednak tym razem jest on zbudowany z kartonów. Muszą go jak najszybciej pokonać, a potem odszukać małe złote pudełeczko. Po znalezieniu wracają tym samym torem, aby finalnie przebić się przez kartonowy mur na metę. Najwolniejszy zawodnik tego wyścigu odpada.

A teraz konkurencja, w której pewnie niejedna emerytka pokonałaby zawodników - czas na szydełkowanie! Każdy z uczestników będzie miał 10 minut na wydzierganie jak najdłuższego łańcuszka. Komu uda się przejść do kolejnej rundy – dostanie kwiatek, a zadaniem będzie jedynie nie upuszczenie go.

W tym programie sprawdzone zostały już zmysły słuchu, więc teraz przyszedł czas na dotyk, a dotykać będą rzeczy ukryte w specjalnych skrzynkach.  Zawodnik, który odgadnie najmniej przedmiotów – żegna się z programem.

W kolejnym wyzwaniu konkurujący zostaną podzielni w pary damsko-męskie, a następnie każda para ustawi się na jednej z dwóch równoważni. Zadaniem będzie jak najszybciej trafić piłką do dziury, odpowiednio sterując urządzeniem. Para, która zrobi to jako pierwsza – przechodzi do bezpiecznej strefy, reszta - walczy dalej.

Na koniec uczestnicy zostaną zakuci w łańcuchy z kłódką, każdy dostanie miskę z mąką, pod którą ukryty jest szyfr do kłódki. Kto ostatni wydmucha mąkę z miski i uwolni się z kajdanek – odpada tuż przed finałowym odcinkiem.