99 - Gra o wszystko. VIP

sezon 3 odcinek 6

99 - Gra o wszystko. VIP 3

Finał programu “99 Gra o wszystko. VIP”! W tym sezonie na starcie stanęło 18 par, więc oprócz zaciętej rywalizacji byliśmy świadkami tego jak partnerzy wspierają się w pokonywaniu kolejnych, wyczerpujących konkurencji. Jednak bezlitosna rozgrywka weryfikowała wzajemne relacje, kończyła czułe związki i rozdzielała zgrane duety - do finałowego odcinka nie dotarła ani jedna para! W ostatecznej rozgrywce zobaczymy sześć osób: Patryka, Kingę, Igę, Arka, Krzyśka i Mariana. To w tej szóstce znajduje się zwycięzca programu - najlepszy z najlepszych zgarnie wielki puchar i pięćdziesiąt tysięcy złotych, który przekaże na szczytny cel.

Pierwszym zadaniem będzie wyciągnięcie kieliszka tak, żeby nie rozbić wielkiej piramidy. Zawodnik, który wyciągając szkło zniszczy konstrukcję – odpada. Przed piątką najlepszych i najtwardszych uczestników - test - i to sprawnościowy. W teorii zadanie jest dość proste, bo polega na jak najszybszym pokonaniu wielkiego dmuchanego toru przeszkód.

W kolejnym pojedynku wakacyjny wyścig. Składać się będzie z 4 etapów: pakowanie do „malucha”, wyjazd na wczasy, rozłożenie pikniku i wypicie napoju chłodzącego. Kto zrobi to jako ostatni? Zgodnie z zasadami, odpada z programu.

W przedostatniej konkurencji tego sezonu próbie zostanie poddane skupienie i refleks fantastycznej trójki zawodników, a zadanie będzie polegało na złapaniu spadającego młotka zanim trafi on w szybę. W skrócie - szyba musi pozostać cała, bo to oznacza awans do finału!

Z kolei w ostatnim już zadaniu, finaliści muszą tylko odpowiedzieć na kilka pytań, już przygotowanych i przyporządkowanych do numerów od 1 do 20. A pytania zadawać będzie, najbardziej urokliwa strażniczka więzienna – Malwina Wędzikowska - zwyciężczyni poprzedniej edycji programu “99 - Gra o wszystko. VIP”. Przy każdej niewłaściwej odpowiedzi balon wypełniony porażką będzie się obniżał nad klatką, w której osadzeni będą bliscy finalistów.