Z gruntu zdrowo

Tadeusz Muller miłość do gotowania odziedziczył w genach. Z wykształcenia psycholog, który na co dzień zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem food conceptów.
Syn Magdy Gessler w swoim nowym programie "Z GRUNTU ZDROWO" udowodni, że polskie warzywa i owoce to bezcenne źródło zdrowia i nieskończona inspiracja do tworzenia pysznych potraw.
Tadeusz pojedzie na pola, by przekonać się na własne oczy, jak wyglądają uprawy, a w swojej kuchni pokaże przepisy na dania, które będą prawdziwymi bombami witaminowymi.

Z gruntu zdrowo - Kim jest prowadzący?

Tadeusz Muller jest pierwszym synem Magdy Gessler. Ten 36-latek ukończył warszawskie SWPS na kierunku psychologii klinicznej. Potrafi połączyć pasję do gotowania z biznesem. W swoim dorobku  można znaleźć; Tapas Bar Casa To Tu, Aioli, Orzo czy Banjaluka.

Z gruntu zdrowo - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki "Z gruntu zdrowo" programu kulinarnego oglądaj online na VOD player.pl

Z gruntu zdrowo, sezon 2, odcinek 6 Z gruntu zdrowo, sezon 2, odcinek 5 Z gruntu zdrowo, sezon 2, odcinek 4 Z gruntu zdrowo, sezon 2, odcinek 3 Z gruntu zdrowo, sezon 2, odcinek 2 Z gruntu zdrowo, sezon 2, odcinek 1 Z gruntu zdrowo, sezon 1, odcinek 6 Z gruntu zdrowo, sezon 1, odcinek 5 Z gruntu zdrowo, sezon 1, odcinek 4 Z gruntu zdrowo, sezon 1, odcinek 3 Z gruntu zdrowo, sezon 1, odcinek 2 Z gruntu zdrowo, sezon 1, odcinek 1