Dieta czy cud?

Nieustraszona testerka diet powraca! Kinga Zawodnik udowodniła już wszystkim, że niczego się nie boi i w walce ze zbędnymi kilogramami jest gotowa na wszystko. Widzowie pokochali ją za ogromny dystans i niesamowite poczucie humoru!

"Dieta czy cud?" - o czym jest program

W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start!

Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać?
Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej.

W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

"Dieta czy cud?" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 10 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 9 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 8 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 7 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 6 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 5 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 4 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 3 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 2 Dieta czy cud?, sezon 2, odcinek 1 Dieta czy cud?, sezon 1, odcinek 8 Dieta czy cud?, sezon 1, odcinek 7 Dieta czy cud?, sezon 1, odcinek 6 Dieta czy cud?, sezon 1, odcinek 5 Dieta czy cud?, sezon 1, odcinek 4 Dieta czy cud?, sezon 1, odcinek 3 Dieta czy cud?, sezon 1, odcinek 2 Dieta czy cud?, sezon 1, odcinek 1