Dieta czy cud?

sezon 2 odcinek 5

Dieta czy cud 2

Kinga szuka sposobu na szybkie zgubienie kilku centymetrów w talii i biodrach. Skuszona promocją, kupuje w internetowym sklepie szorty odchudzające, nasączone wyciągiem z ziół. Spodenki mają zredukować tkankę tłuszczową w ciągu 21 dni ich noszenia. Kinga testuje, a dermatolog, dr Bartłomiej Kwiek wyjaśnia jakie mogą być efekty uboczne używania takiej bielizny.

W tym odcinku miłość do dań mięsnych naszej prowadzącej zostanie wystawiona na ciężką próbę. Kinga spróbuje przejść na wegetarianizm. W rozmowie z dietetyczką Agnieszką Mielczarek, dowie się dlaczego warto ograniczyć mięso w diecie i co to jest fleksitarianizm.

Poznacie też mistrzynię odchudzania - Danusię, która schudła aż 70 kilogramów. Pomogło jej w tym pisanie książki i terapia.

Kinga spróbuje też swoich sił na macie do jogi. Z pomocą trenerki, Eweliny Godlewskiej, nasza prowadząca rozciągnie swoje ciało do granic możliwości.

"Dieta czy cud?" - o czym jest program

W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start!

Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać?
Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej.

W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

"Dieta czy cud?" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl