Dieta czy cud?

sezon 2 odcinek 7

Dieta czy cud 2

Kinga chce radykalnie przyspieszyć odchudzanie: będzie testować restrykcyjną dietę jajeczną. W jadłospisie jest 6 jajek na twardo dziennie, dużo warzyw, oraz chudy nabiał mięso i ryby. Zakazane są węglowodany w każdej postaci. Jakie mogą być efekty tej diety i czy warto ją stosować powie dietetyczka Ula Somow.

Nasza prowadząca uwielbia odchudzające gadżety. Tym razem wypróbuje matę do tańczenia. Zanim zacznie skakać po macie, będzie musiała uporać się z podłączeniem kabelków. Zobaczcie koniecznie, co z tego wynikło!

Kinga sprawdzi również co to są kroplówki odchudzające. Dr n. med. Anna Jeznach-Steinhagen wyjaśni dlaczego dożylne podawanie nieznanych substancji może być niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Poznacie też kolejną rekordzistkę odchudzania - Natalię, która zrzuciła aż 40 kilogramów. W ramach poszukiwania najlepszej aktywności fizycznej Kinga trafi na kort do badmintona. Trening poprowadzi medalista Mistrzostw Europy i olimpijczyk Michał Łogosz. Czy Kindze uda się ograć mistrza?

"Dieta czy cud?" - o czym jest program

W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start!

Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać?
Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej.

W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

"Dieta czy cud?" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl