Dieta czy cud?

sezon 2 odcinek 4

Dieta czy cud 2

Kinga wybiera się na imprezę, na której ma wystąpić jako jedna z prowadzących TVN Style. Nie ma jednak sukienki na taką wielką okazję. Pomoże jej znana projektanta Ranita Sobańska, ale Kinga będzie musiała podjąć wyzwanie. Zobaczcie koniecznie, jakie!

Tropiąc odchudzające ściemy, Kinga trafi w internecie na ofertę kapsułek z larwami tasiemca. Dzięki nim podobno można schudnąć bez żadnej diety. O tym, jakie mogą być skutki połknięcia takiego „środka odchudzającego", opowie dr. Paweł Grzesiowski.

Nasza prowadząca chce odpocząć od gotowania dietetycznych potraw. Wybiera dietę pudełkową. Zacznie ambitnie od 1000 kcal dziennie, ale na tym się nie skończy! Dietetyczka Agnieszka Mielczarek podpowie, jak dopasować katering dietetyczny do swoich potrzeb.

Poznacie Magdę, która schudła 44 kilogramy. Pomogły jej zdrowe zupy, bieganie po lesie oraz wsparcie partnera.

Nie zabraknie też relacji z imprezy TVN, na której Kinga zrobi furorę w nowej sukience.

"Dieta czy cud?" - o czym jest program

W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start!

Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać?
Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej.

W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

"Dieta czy cud?" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl